Grupa ZARMEN
ul. Filarskiego 39, 47-330 Zdzieszowice
telefon
+48 77 54 57 001

Slider

Firma

Zarmen FPA Sp. z o.o. to kuźnia o wielkiej tradycji, bogatym doświadczeniu i ogromnych osiągnięciach. Jest innowacyjnym przedsiębiorstwem będącym nie tylko atrakcyjnym pracodawcą, ale również zespołem ludzi wspólnie budującym wartość firmy. Spółka kontynuuje działalności nieistniejącej już kuźni HLW w Warszawie.

Podstawowym przedmiotem działalności kuźni, jest produkcja odkuwek swobodnie kutych dla przemysłu maszynowego, stoczniowego, energetycznego, petrochemicznego, cementowego i wielu innych. Nowoczesna technologia, wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009, jest gwarancją produkcji wyrobów o najwyższej jakości. Nadrzędnym celem i misją Zarmen FPA jest zapewnienie najwyższej jakości usług, a dzięki zróżnicowanej gamie gatunków stali, z których produkowane są jej wyroby, dostarczenie Klientom produktów najwyższej jakości z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Hasłem, które przyświeca kuźni w codziennej pracy jest - spełnianie życzeń naszych Klientów, jest naszym nadrzędnym celem. Wysoka jakość oferowanych wyrobów i świadczonych usług, a także rzetelność i terminowość, pozwala Zarmen FPA realizować zadania dla najbardziej wymagających odbiorców. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, zawsze chętnie służy pomocą i jest do dyspozycji Klientów każdego dnia, na każdym etapie realizacji zlecenia: począwszy od szczegółowego opracowania oferty, aż po realizację zamówienia.

Firma systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku, ze względu na wyjątkowo wysoką jakość oferowanych odkuwek. Rangę spółki dodatkowo podkreślają liczne posiadane przez nią dopuszczenia Towarzystw Klasyfikacyjnych. To wszystko sprawia, że kuźnia Zarmen FPA jest obecna i doceniana na wielu rynkach europejskich, jak i światowych.