Grupa ZARMEN
ul. Filarskiego 39, 47-330 Zdzieszowice
telefon
+48 77 54 57 001

Slider

Kariera

ZARMEN FPA Sp. z o.o. to zakład wyrobów swobodnie kutych i kuto-walcowanych o wielkiej tradycji, bogatym doświadczeniu i ogromnych osiągnięciach. Jest innowacyjnym przedsiębiorstwem będącym nie tylko atrakcyjnym pracodawcą, ale również zespołem ludzi wspólnie budującym wartość firmy. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów, zawsze chętnie służy pomocą i jest do dyspozycji Klientów każdego dnia, na każdym etapie realizacji zlecenia: począwszy od szczegółowego opracowania oferty, aż po realizację zamówienia.

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu specjalistów #ZARMENFPATEAM oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce ZARMEN FPA, to dołącz do nas już dziś.

Kontakt do Działu Kadr

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas.

Sprawdź aktualne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY

SPRAWDŹ OFERTĘ

OPERATOR / TOKARZ CNC

SPRAWDŹ OFERTĘ

ASYSTENT KIEROWNIKA UTRZYMANIA RUCHU

SPRAWDŹ OFERTĘ


Formularz kontaktowy

Uzupełnij przynajmniej jedno z poniższych
Plik nie może przekreczać 3MB! Typ pliku: .doc albo .pdf
* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych 2016/679 (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam (-em) poinformowana (-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez ZARMEN FPA Sp. z o.o.”.